Oluline info

● EISi töö staatust saad vaadata siin.

● Loodusõpetuse 7. klassi e-tasemetööde tulemused on avalikustatud. Tasemetöö tulemused on nähtavad ainult nende õpilaste puhul, kelle testi kõik osad on koolis tervikuna hinnatud. Testi tulemuste tagasisidelehtede tõlgendamise juhised (Wordi fail ja video) on kättesaadavad Innove veebilehel loodusvaldkonna tasemetööde materjalide all (link Tõlgendamise juhised).

● EIS-is nimetame kõiki eksameid, teste ja tasemetöid testideks.

● Lõpudokumentide ja hinnetelehtede haldamine käib plankide moodulis, mis asub aadressil eis.ekk.edu.ee/plank. Plankide moodulis testidele registreerida ja teste lahendada ei saa.

Ülikooli sisseastumiseksamite ja kutseeksamite sooritamine asub eis.innove.ee/eis.

SEE on test-keskkond!